DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
V soláriu jsou k dispozici dva druhy opalovacích strojů, nyní máte možnost úpravy nehtů odborníkem
a od 6. září máme v provozu Vibrogym.
 
   Opalovaní v našem soláriu je bezpečné. Pravidelně měníme trubice v soláriu podle doporučení výrobce.      Všechny materiály se důkladně kontrolují, zda jsou odolné vůči UV záření, poškrabání a čistícím prostředkům. Každá jednotlivá součást solária prochází přísnými testy trvanlivosti, které jsou součástí komplexních zkoušek.
 
Používáme kosmetiku značky ORANJITO a RADICAL, nově také Australian Gold,   jedná se o kvalitní kosmetiku.
 
 
Solárium - princip    
V soláriu na nás působí ultrafialové záření, známější pod zkratkou UV záření (elektromagnetické spektrum s vlnovými délkami kratšími než viditelné světlo). Ultrafialové záření objevil německý fyzik Johann Wilhelm Ritter v roce 1801. Původně ho nazval "dezoxidační" světlo. Současný název UV dostal až později v 19. století.     Přirozeným zdrojem UV záření je Slunce. UV záření je sice pro člověka neviditelné, ale dle nejnovějších průzkumů ho někteří živočichové jako hadi, ptáci či včely cítí natolik, že se jím dokonce řídí.     V elektromagnetickém spektru leží UV záření mezi viditelnou částí spektra a rentgenovým zářením. Čím má záření kratší vlnovou délku, tím má také vyšší energii. Tohoto principu využívají právě solária. Dle požadavků klienta se nastaví intenzita působení solárních paprsků a jejich délka.     Dávky UV záření nejsou pro organismus škodlivé a pomáhají s produkcí vitamínu D. Ovšem nic by se nemělo přehánět. Mezi 2 návštěvami solária by měla být pauza aspoň 2 dny a doporučuje se použít solárium max. 50 do roka. (optimálně cca 20x). Hodně však také záleží na tom, jakou máte kůži (typ pokožky - aneb jak snadno se opalujete).
 
Jdeme do solária    
Zvolte si dobu opalování v soláriu podle typu pokožky a také podle toho, zda s opalováním právě začínáte, nebo jen udržujete opálení.     Čím vám je v solárium tepleji, tím lépe se opálíte, avšak ventilátor nevypínejte úplně, aby nedošlo k přehřátí organismu.     Je-li to v solárium možné, snažte se měnit mírně polohy     Před opalováním v solárium se nesprchujte, póry na pokožce se totiž uzavřou a tím pádem se pak hůře opálíte. To samé platí i po odchodu ze solária. Nesprchujte se min. několik hodin, aby se opálení stihlo dostatečně dostat pod kůži.     Nikdy se neopalujte v solárium bez ochranných brýlí. Používejte ochranné krémy a také dávejte pozor na léky, které právě berete.     Kromě vitamínových přípravků (hlavně Betakaroten) si před a po opalování v soláriu dopřejte speciální solární kosmetiku, která je speciálně vytvořená pro opalování v soláriích. Efekt opalování tak bude mnohem vyšší a bezpečnější.U nás máte možnost výběru té nejkvalitnější kosmetiky značky Oranjito.  
 
Proč se opalovat v soláriu?
Pobytem na slunci a nebo v soláriu je možné zmírnit nemoci jako je lupenka, nebo akné. Sluneční paprsky také velmi dobře působí na psychiku člověka. Všichni víme, jak důležité je pro nás sluneční záření a denní světlo, ale pozor, opalování nepřehánějte, vyvarujte se opalování ve stejný den v soláriu a na slunci, mohlo by to poškodit Vaší pokožku. Relaxujte v solárním studiu a užívejte si atraktivní vzhled vaší luxusně bronzové pokožky.

                                            Vyzkoušejte naše solárium v centru Příbrami.